Szybka realizacja

 

Szybka i sprawna realizacja zamówienia możliwa jest dzięki dużym stanom magazynowym kubków przeznaczonych do nadruku. Na zamówienia oczekuje 5 mln sztuk kubków każdego dnia. Magazyny  wysokiego składowania są na bieżąco uzupełniane w modele, które się wyprzedają.

 

Dziennie produkowanych jest 30 tysięcy sztuk kubków, jest to możliwie dzięki ogromnemu parkowi maszynowemu w tym specjalistycznemu piecowi tunelowemu, który wypala nadruki jednocześnie susząc kubki, które po wyjęciu od razu są pakowane w zamówiony przez klienta sposób.


Proces produkcji kubków reklamowych wymaga koordynacji pracy kilku działów dlatego  jest dokładnie planowany, tak więc po wpłynięciu Waszego zamówienia na kubki od razu potwierdzimy termin ich wysyłki do Was.


Standardowy czas produkcji kubków reklamowych podstawowymi technikami  do ilości 3 tys sztuk to 7-8 dni roboczych jednak na wyjątkowe sytuacje uruchomiliśmy dla naszych klientów specjalną ofertę FAST track, która daje możliwość ekspresowej realizacji zamówienia w ciągu 3 dni.

Logo Promostar Group

PROMOSTAR GROUP

Mieroszowska 23c-2

54-034 Wrocław

Copyright © Promostar Group. Polityka prywatności 

  biuro@e-kubki.info

  888 666 629