Logo Promostar Group

Doświadczony zespół

 

Już od 2004 roku  dostarczamy mniejszym i większym firmom brandowane kubki reklamowe. Działamy wyłącznie w sektorze B2B.

 

Rosnące zapotrzebowanie polskich firm na dobrej jakości kubki reklamowe   skłoniło nas do związania się z największym w kraju producentem zdobionej ceramiki reklamowej-firmą MAXIM CERAMICS.

Jest to wyspecjalizowana firma zajmująca się  wyłącznie produkcją zdobionych kubków reklamowych. Jako producent  nie prowadzi bezpośredniej obsługi klientów końcowych chcących zamówić kubki. Zamówienia  realizowane są wyłącznie przez zarejestrowanych partnerów handlowych, do których grona się zaliczamy.

 

Aby zaoferować klientom profesjonalną  obsługę  przy zamówieniach kubków szkolimy się w siedzibie producenta kubków reklamowych.

W czasie szkoleń uzyskujemy szeroką wiedzę  w zakresie oferowanej ceramiki oraz technik nadruku na kubkach i filiżankach.

 

Dzięki  praktycznej znajomości  wszystkich etapów produkcji kubków z nadrukiem możemy zaoferować Państwu  najlepszą, dostosowaną do Waszych potrzeb obsługę.

 

PROMOSTAR GROUP

Mieroszowska 23c-2

54-034 Wrocław

Copyright © Promostar Group. Polityka prywatności 

  biuro@e-kubki.info

  888 666 629