Kubki magiczne co to takiego?

Pozornie zwyczajny jednokolorowy kubek, który po wlaniu gorącej wody zamienia się w kubek z własnym nadrukiem. Magiczne kubki świetnie sprawdzają się jako gadżety reklamowe oraz prezenty firmowe. Nowoczesna technologia pozwala na wykonanie nadruku w jakości fotograficznej, dzięki temu magiczny kubek może zawierać nie tylko logo czy zabawny napis, ale także zdjęcie czy grafikę.

 

kubek z nadrukiem reklamowym

 

Kubek ze zdjęciem

Magiczne kubki mogą także stanowić odmianę dla popularnego kubka ze zdjęciem.  Nadruk na kubku jest bardzo dokładny i trwały. Wykonywany jest metodą sublimacji, która polega na przeniesieniu grafiki / zdjęcia na kubek w wysokiej temperaturze. Jednokolorowy kubek pod wpływem temperatury zamieni się w magiczny kubek ze zdjęciem.

 

Jak sprytnie wykorzystać ten efekt?

Możesz wykorzystać magiczny kubek ze zdjęciem i przesłać oryginalne życzenia świątecznie. Bardziej niecodziennym sposobem wykorzystania magicznego kubka będzie pokazanie zabawnej historii z życia firmy (mini komiks).

 

kubek z nadrukiem reklamowym

 

Magiczne kubki reklamowe

Kubki reklamowe od wielu lat cieszą się ogromną popularnością.  Magiczny kubek to niepowtarzalna, ale także dyskretna forma reklamy.  Nic tak nie dodaje energii jak pobudzająca kawa w ulubionym kubku. Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni kubek, który przypadnie do gustu Twoim klientom.

 

Magiczne kubki z własnym nadrukiem

22 marca 2018

Kontakt

 

Promostar Group

Mieroszowska 23 bud.c-2

54-034 Wrocław 

woj. dolnośląskie

kom +48 888 666 629

tel     +48 71 79 22 990