tel     +48 71 79 22 990

kom +48 888 666 629

Kontakt

 

Promostar Group

Mieroszowska 23 bud.c-2

54-034 Wrocław 

woj. dolnośląskie

Kubki metalowe z logo

 

Kubki metalowe w ostatnim czasie są przedmiotem wielu zapytań naszych klientów. Do tej pory metalowe kubki kojarzyły się nam jedynie jako drobny kuchenny sprzęt w którym babcie robią kogel-mogel lub wyposażenie harcerza. Kubków metalowych nie zamawiano jako kubków reklamowych. Wraz z popularnością turystyki pieszej, rowerowej i górskiej kubki metalowe wracają do gry. Klienci poszukują ich jako świetnego, nietuzinkowego gadżetu do promocji swojej marki. Oczywiście kubki metalowe muszą jak najbardziej przypominać te powszechnie znane -klasyczny kształt i najpopularniejsze kolory. Wówczas mamy z nimi miłe skojarzenia z dzieciństwa.

 

Nadruki na kubkach metalowych nie różnią się niczym od nadruków na kubkach ceramicznych. Nadruki na kubkach metalowych mogą być w kolorach lub też mogą zostać grawerowane.

 

Kubki metalowe z nadrukiem reklamowym są dostępne w różnych wielkościach. Poniżej prezentujemy dwa najpopularniejsze modele.

 

Kubek metalowy SCOUT

Model o nazwie SCOUT -to kubek reklamowy wykonany z wysokiej jakości stali węglowej o grubości 0,8–1,2 mm. Dzięki wysokiemu współczynnikowi przewodzenia ciepła produkt ten można wykorzystywać we wszystkich rodzajach kuchenek (także indukcyjnych) oraz używać w piekarniku. Wypalana w ok 850 °C powłoka emaliowa jest kwasoodporna, nie pochłania zapachów i smaków oraz nie wchodzi w reakcje ze składnikami pożywienia. Zapewnia zdrowe gotowanie i przechowywanie żywności. Dostępny w pojemności 300 oraz 450 ml, kolory: biały, ecru, czarny, czerwony i zielony

 

kubek reklamowy z nadrukiem

 

Kubek metalowy DAY and NIGHT

 

kubek reklamowy z nadrukiem