Kubki białe z logo - producent

 

Kubek reklamowy to także o wiele większy zasięg – nawet, jeśli należy do jednej osoby, jest przecież zauważany przez resztę domowników czy współpracowników. Przekaz reklamowy jest więc rozpowszechniany w naturalny i skuteczny sposób.

 

Kubki z nadrukiem reklamowym to także przedmiot, którego funkcjonalność można porównać na przykład do koszulki typu T-shirt. Z jednej strony jest to przedmiot osobisty, z drugiej jednak, ze względu na przekaz – nieco publiczny. Należy do jednej osoby, jednak jego przesłanie dociera do wielu. Dodatkową zaletą jest to, że technologie nadruków na kubkach, a także ich design są stale rozwijane – pomysłów nie zabraknie więc jeszcze przez długi czas, a kubek reklamowy z pewnością pozostanie na podium w kategorii najprostszych i jednocześnie najbardziej skutecznych gadżetów reklamowych.

 

Najczęściej kupowanymi kubkami są kubki białe. Powodów tego wyboru jest kilka - oto najważniejsze :

 

  • Kubki białe są tańsze aniżeli kubki reklamowe barwione na jakiś kolor.

  • Biała powierzchnia kubka pozwala na kolorowy nadruk przy czym kolory są czyste,  mocne i w 100% zgodne z kolorem Pantone jaki jest zadany w nadruku.

  • Na białej powierzchni kolorowe zadruki bardzo ładnie się prezentują i są dobrze widoczne

  • Na kubkach białych można zastosować wiele różnych technik znakowania-można także je łączyć

  • Na białych kubkach możemy wykonać nadruk pełnokolorowy z CMYK

  • Kubki białe -90% z oferowanych -możemy barwić na zewnątrz lub wewnątrz na wybrany kolor PANTONE co powoduje,że kubek jest w pełni zgodny kolorystycznie z wizualną identyfikacją firmy ,która taki kubek zamawia.

 

Przed złożeniem zamówienia, zapoznaj się z kilkoma niezbędnymi krokami.

 

1. Najpierw wybierz kształt i kolor kubka. Zwróć przy tym uwagę, by odpowiadał on linii graficznej pozostałych materiałów reklamowych.

2. Decydując się na nadruk, zastanów się najpierw nad tym, czy będzie się on dobrze komponował z miejscem na kubku

3. Trzeci krok jest najważniejszy przed złożeniem zamówienia. Upewnij się, czy dla danej ceramiki możliwe jest wykonanie jest wykonanie nadruku wybraną przez Ciebie technologią. Nierzadko zdarza się sytuacja, w której niektóre grafiki nie będą wyglądać dobrze, ze względu na możliwości techniczne. Istnieje aż 5 metod nadruku (przybliżone są poniżej).

4. Na końcu poproś dostawcę o projekt kubka – na tym etapie możesz jeszcze skorygować zamówienie. Prezentacja powinna pokazywać kubek z kilku stron. Jeśli wszystko się zgadza, zaakceptuj projekt i czekaj na dostawę.

 

Kontakt

 

Promostar Group

Mieroszowska 23 bud.c-2

54-034 Wrocław 

woj. dolnośląskie

kom +48 888 666 629

tel     +48 71 79 22 990